Po příjezdu do Tróje navštívíme ZOO.

Pražská Zoo nabízí mnoho mimořádných pavilonů, desítky expozic i množství dalších zajímavých staveb. Navštivíme Indonéskou džungli, Pavilon goril nebo Údolí slonů a mnoho dalších zajímavých expozic.!

V expozici napodobující skalnaté mořské pobřeží se můžete těšit na nevšední pohled na lachtany pod hladinou a na jejich obratné kousky při cvičení.

Půl kilometru dlouhá stezka vinoucí se kolem Údolí slonů je plná zážitků. Vychutnat si můžete nejen jedinečné výhledy na početné sloní stádo, ale i jízdu na unikátním sloním trenažéru.

Můžete objedvovat pestrý život pralesů jihovýchodní Asie ode dna vodních toků až po nejvyšší koruny stromových velikánů. V pavilonu Indonéská džungle zažijete dobrodružnou vycházku tropickým lesem, na které můžete potkat varany, orangutany, ježury a mnoho dalších fascinujících tvorů…

Plni zážitků ze ZOO přejdeme k přístavišti v Tróje a budeme se kochat pohledy na krásu Prahy a pražských památek přímo z výletního parníku, kterým se svezeme cca 1 hod. projížďkou na Rašínovo nábřeží.

V odpoledních hodinách budeme odjíždět domů.

Cena
OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU