ZOO VÍDEŇ + Pratr, Primark…

Zoologická zahrada Schönbrunn ve Vídni je nejstarší existující ZOO na světě,(1752) a byla již čtyřikrát zvolena nejlepší zoologickou zahradou v Evropě. Každoročně přiláká návštěvníky na pandí mládě, sloní přírůstky a mnohá další vzácná zvířata.

3 PEDAGOGOVÉ ZDARMA (cena je určena při 45-ti platících) 

Vůbec poprvé na světě se narodil slon africký chovaný v zajetí.

Největším lákadlem této ZOO jsou PANDY. 

V roce 2007 zde spatřilo světlo světa první mládě pandy na světě, zplozené přirozenou cestou     v zoologické zahradě. Dostalo jméno Fu Long.

Naleznete zde obří pavilon deštného pralesa, rozlehlý jihoamerický areál a oranžerie, která je domovem vídeňských orangutanů. Žijí zde zástupci více než 700 druhů zvířat, od tygra ussurijského přes koaly až k indickým nosorožcům.

Od r. 2014 jsou v ZOO opět k vidění lední medvědi: Nový pavilon, který nese název „Země Františka Josefa“, má rozlohu 1.700 m². Bílým chlupáčům nabízí dostatek místa k různým radovánkám. Poprvé lze medvědy pozorovat i při potápění. 

V novém žirafím parku mohou z galerie v zimní zahradě návštěvníci pohlédnout žirafám doslova z očí do očí. Se žirafami se ve velkém venkovním výběhu o rozloze 1 770 m² dělí zoborožci. ZOO tvořící součást Schöbrunnu patří do světového kulturního dědictví UNESCO.

Další možnosti na doplnění programu ve Vídni:

Návštěva zábavního parku  P R A T E R  s  obřím kolem Riesenrad.

Je jedním ze symbolu nejen Vídně, ale i celého Rakouska. Rovněž je nejstarší atrakcí svého druhu na světě. Díky této atrakci se Vám naskytne krásný pohled na Vídeň a její okolí. Pratr nabízí velkou spoustu dalším radovánek a atrakcí. Ty se platí samostatně.

L A B Y R I N T v Schönbrunnském parku : Kdysi se labyrintem procházela císařská rodina, dnes je přístupný za poplatek všem.

Nákupy v obchodním centru  P R I M A R K.

Program: Odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Vídně, procházka k Schönbrunnu, návštěva ZOO. Poté program dle vašeho výběru z nabídky výše. Odjezd v podvečerních hodinách. Návrat v nočních hodinách.

V ceně : Doprava, průvodce.

Cena neobsahuje: Cestovní pojištění vč. léčeb.výloh (29,-Kč nebo 34,-Kč dle výše pojistky), vstupné ZOO, případné další vstupy.

Vstupné ZOO: Děti 220,-Kč dosp.450,-Kč

Vstupné ZOO + Riesenrad (Prater) : Děti 285,-Kč dosp. 585,-Kč

Vstupné Labyrint: Děti 3.20,- Euro dosp. 5.50,-Euro

Cena
OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU