Návštěvu ve Wroclawi zahájíme vyhlídkou ze 49. patra výškové budovy SKY TOWER, kde uvidíte celé město jako na dlani. Sky Tower ve Wrocławi je nejvyšší budovou v Polsku. Tento mrakodrap dosahuje výšky 212 metrů.

Technické parametry stavby budí velký obdiv. Při montáži se spotřebovalo 30 000 tun oceli, plášť budovy obepíná 60 000 m2 skleněných tabulí…Do 49.patra vyjedeme výtahem. Při pohledu dolů, se vám až zatají dech. Máte celé město, ale i daleké okolí jako na dlani. Můžete se zde dát vyfotit trikovou kamerou a známé pak udivovat „svou odvahou“.

Wroclaw, jako město kultury 2016, nabízí velké množství památek i zajímavostí.

Pro ty, kteří mají zájem o pamětihodnosti, doporučujeme prohlídku města s průvodcem. Projdeme se jedním z nejstarších a nejkrásnějších měst Polska, kde shlédneme unikátní, nádherně zdobenou radnici v gotickém slohu, bohaté měšťanské domy, Jatki, Universitu. Poté přejdeme na Pískový a Tumský ostrov s gotickou katedrálou Sv. Jana Křtitele, kostel sv. Kříže. Na vaše přání prohlídku můžeme zakončit v moderním nákupním centru Dominikanska. 

V případě, že nás bude více lákat příroda, zvolíme variantu s návštěvou ZOO s AFRIKÁRIEM. 

Wroclawská ZOO patří k nejbohatším v Polsku. Čítá cca 4000 jednotlivých zvířat, z 575 různých druhů.

Afrikárium, Expozice Afriky, nově zbudované, vysoce moderní zařízení za 67 mil. eur (1,8 miliardy Kč). Ojedinělá, moderní expozice v Evropě. 1 km dlouhá stezka vás provede 5 africkými krajinami: velkolepé vodopády, pod kterými se koupají hroši, skleněným tunelem pod hladinou Červeného moře, džunglí Konga…

Program: Odjezd ráno, dopoledne příjezd do Wroclawi.

Výjezd do Sky Tower věže, poté jeden z vámi vybraných programů – město nebo ZOO. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

To vše dle dohody.

3 Pedagogové ZDARMA 

DOPRAVA: Zahraničním aurokarem s limatizací,TV,barem,WC…

V ceně doprava, prohlídka města s výkladem, průvodce.

U varianty : ZOO + Afrikárium vstupné + 245,-Kč děti, +320,-Kč dospělí

Ceny jsou platné při min. 45 platících osobách.

Nutné cestovní pojištění + 29,-Kč/os. nebo 34,-Kč/os.

Cena
OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU