LEGOLAND – CELÝ DEN ZÁBAVY V NĚMECKU

VŠECHNY ATRAKCE JIŽ V CENĚ !!! 4 UČITELÉ VŠE ZDARMA !!! 

Legoland – ráj pro děti i dospělé… Je považován za jednu z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Bavorsku.

Na téměř 100 atrakcí a stánků je rozděleno na osm tematických světů, jako je například Lego city, Země rytířů, Miniland či Země pirátů… Můžete si zde vypůjčit legolodičku a obeplout malý kanál, zabojovat si v obří vodní bitvě nebo absolvovat projížďku na Safari. 

Další zajímavé atrakce spočívají především v modelech různých měst a turistických atraktivit postavených z LEGA. V MINILANDU se ocitnete např. v Benátkách, Amsterdamu, Berlíně…Prohlédnete si přístav v Hamburku, letiště v Mnichově, nebo známý bavorský zámek Neuschwanstein.

MINILAND otevřel novou část HIGH FIVE, kde najdete repliky 5 -ti NEJVĚTŠÍCH MRAKODRAPŮ na světě, postavené z více než 400 000 dílků LEGA.

Ve film. studiích běží nový 4D animovaný film „The LEGO Movie“a 4D nové dobrodružství.

Pro ty odvážnější je zde připraveno  několik horských drah. Fire Dragon vás zavede do dávného středověku. Divokou řeku v obří loďce pak můžete sjet v atrakci zvané Jungle X-pedition. Další atrakce vám nabídne zajímavý výhled nad okolí. Project X-LEGO Test Track je horská dráha s výškou až 18 metrů…

Nechybí zde ani obchůdky s legem a a různými suvenýry. V různých stáncích se můžete občerstvit různými lahůdkami, podle vaší chuti.

Neváhejte a pojeďte si s námi užít krásný den plný fantazie a her.

Program: Odjezd v brzkých ranních hodinách do Německa. Ráno příjezd do Legolandu. Celodenní pobyt v Legolandu,navečer odjezd do ČR.Návrat v pozdních nočních hodinách.

4 Pedagogové vše ZDARMA (Na každých 10 dětí 1 os. zdarma min. 45. platících) 

DOPRAVA: Zahraničním aurokarem s klimatizací, TV, barem, WC…

V ceně: Doprava, vstupné na všechny atrakce v Legolandu, průvodce, cest.pojištění, zahr. poplatky. Cena je platná při 45-ti platících.

V Legolandu je možno na vaše přání zajistit pro děti oběd. Krůtí řízek s hranolkami nebo těstoviny s rajčatovou omáčkou, vždy s nápojem (0,3 l), salátem & čokoládovou pěnou

Při delším pobytu a nástupu ze vzdálenějších měst, doporučujeme doobjednat cest. pojištění na 2.den (návrat po 24.hod.).

Cena
OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU