NavštívÍme společne soubor hospodářských stavení v českopolském pohraničí, RANČ ZAPOMENUTÝCH ŘEMESEL.

Na první pohled Vás zde uchvátí nádherný, původní, funkční VĚTRNÝ MLÝN.Prohlédnem si původní hospodářská stavení, ve kterých nahlédneme do tajů jednotlivých řemesel, které už postupem času vytrácejí z našeho života….

https://youtu.be/8B9NERfohCs

 

Nahlédneme např. do tkalcovské chaloupky, společně s hrnčířem si vyrobíme misku, kovář nám ukáže jak se opracovává železo a na naše přání nám může vyrobit i podkovu pro štěstí.U pekaře ochutnáme domácí chléb se škvarky, který dokonce dostal řadu ocenění… Součástí komplexu je i minizoo hospodářských zvířat (bažanti, křepelky, berani….)

Pokud si budete přát, můžete si pochutnat na klobáskách, které si sami opečete na ohni. (+ 70Kč/os.), nebo se ještě podívat, jak se ručně vyrábí máslo (+20Kč/os.)

Na doplnění programu můžeme ještě zařadit navštěvu další zajímavosti,a to KOSTNICE v Čermné.Je to unikátní a jediná památka svého druhu v Polsku. Zdi kostnice jsou pokryty třemi tisícovkami lidských lebek, kosti dalších 21 000 lidí jsou v základech. (+ 20 Kč/os.) Doporučujeme!

Nebo si na Vaše přání ještě můžeme zpříjemnit den krátkou procházkou po parku v lkrásném lázeňském městečku Kudowa Zdroj.

 DOPRAVA: Zahraničním aurokarem s klimatizací, TV, barem, WC, bezpečn.pásy      samozřejmostí…

V ceně doprava, vstupné do Ranče zapomenutých řemesel – prohlídka + návštěva v domácí pekárně s ochutnávkou,v tkalcovské chaloupce,tvoření u hrnčíře, kovář, služby českého průvodce, zahr.poplatky.

Ceny jsou platné při min. 45-ti platících osobách + 3 ZDARM . Pokud je předpokl.počet osob nižší-info o ceně na tel. 776 888 824

Nutné cestovní pojištění + 25,-Kč/os.

Cena
OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU